na úvod

Farmářské potraviny


Sháníte citróny, olivy nebo mořské ryby či krevety? To bohužel nemůžeme sloužit. Ale tradiční poctivé české potraviny, na kterých si pochutnávaly naše babičky, to je naše parketa. V Našem gruntu najdete výrobky malých českých farmářů, vinařů, včelařů, pekařů, řezníků a dalších producentů a zpracovatelů, které všechny osobně známe a za jejichž poctivé řemeslo ručíme. Zakládáme si na domácím původu, skvělé chuti, kvalitě a složení bez zbytečných umělných přísad, barviv, konzervantů a Éček.

Najdete u nás poctivé uzeniny a kvalitní maso, chléb pečený tradičním způsobem, jogurty a sýry, vejce z volných výběhů, zeleninu z českých pěstitelských lokalit, mošty a pálenky z ovoce z místních sadů, víno, med a mnoho dalšího včetně regionálních specialit.

Zajímá vás, kteří konkrétní farmáři nám dodávají sýry z kravského, ovčího i kozího mléka nebo jogurty? Kde vznikají vynikající šunky a klobásy a špekáčky? Ze kterých pekáren pochází geniální kváskový chléb a koláče? Nebo kde vyrostly jablka a mrkev na našich pultech?

Stačí se podívat do příslušné kategorie a zjistíte o našich dodavatelích více.

Sýry a mléčné výrobky Uzeniny, maso a vejce Pečivo Sezónní ovoce a zelenina Med, koření a další doplňkový sortiment Mošty, pivo, víno, domácí pálenky

Objednávka přímo z farem

Kdy co nakoupíte


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2019