na úvod

Prostě a jednoduše :-)
  • Jsou chutné! Jejich chuť není ovlivněna zbytečnými konzervanty, stabilizátory, barvivy a jinými "éčky". Kupujete tedy vždy pouze čerstvé potraviny. Pozitivně tak ovlivňujete své zdraví.
  • Výrobek pochází z konkrétní farmy nebo od konkrétního drobného výrobce, kterého jsme si předtím, než jsme od něj začali odebírat, důkladně prověřili. Ve většině případů se jedná o malé rodinné firmy, které se již po několik generací hrdě hlásí ke svému řemeslu.
  • Jsme svědky toho, co stojí za prací zlatých českých a moravských ručiček. Nesmírně si vážíme, že při výrobě dodržují tradiční postupy, receptury a že při své práci nezapomínají ani na půdu, která jim dala živobytí a nám kvalitní suroviny.
  • Na pultech našeho obchůdku najdete mnoho výrobků, které vám budou povědomé z minulosti. Výrobci se vrací
    k původním dobře známým tradičním obalům. Díky tomu a i skvělé chuti si řeknete. To je dobrota. Vždyť to přeci znám :-).
  • Každý výrobek má svůj příběh. U nás se s vámi o něj podělíme.
  • Jsou české a moravské :-). Podporujeme výrobky od místních farmářů a drobných výrobců.Pečivo a jemu podobné výrobky, které naleznete na našich pultech, jsou samozřejmě denně čerstvé.
 
S jednotlivými farmáři a dodavateli pak máme domluveny "závozové" dny. Vřele doporučujeme plánovat nákup konkrétních potravin. Za tímto účelem jsme pro vás připravili týdenní rozpis obvyklých závozů:
 
 O vaší připravené objednávce vás vždy informujeme na telefonu, který od vás máme. Chcete-li však mít jistotu, zavolejte nám na náš telefon do prodejny: 607 082 101. Výjimečně se stane, že příroda naše farmáře přinutí změnit plán dodávek. V tomto případě děkujeme za pochopení. I o tomto se vás však snažíme vždy s předstihem informovat.Objednávka přímo z farem

Kdy co nakoupíte


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2020